3000 euro voor Serious Request dankzij marathonles studenten Avans Hogeschool in Breda

17 september 2015 om 12:14
nl
Op donderdagochtend om negen uur hadden de zestig studenten Forensisch Laboratoriumonderzoek van Avans Hogeschool in Breda hun missie voltooid. Hun studiemarathon voor het goede doel zat erop. "Ik ben moe, heel moe. Zo meteen naar mijn bedje toe", weet een studente nog uit te brengen.
Geschreven door

Door 24 uur lang in de schoolbanken te zitten, zamelden studenten geld in voor onderwijs in conflictgebieden. Dat is dit jaar het goede doel van Serious Request van het radiostation 3FM. Elke student doneerde minimaal één euro per uur voor het glazen huis.
Het was voor veel studenten flink vechten tegen de slaap. De laatste loodjes waren zwaar, maar de studenten zijn enthousiast over hun prestatie. "Het is voor een goed doel en het is altijd leuk om wat meer te leren."
Voor sommige studenten begon om negen uur alweer meteen een nieuwe lesdag. "Ik moet nog tot vier uur naar school", vertelt een studente met halfgesloten ogen.
De actie moest tweeduizend euro opleveren voor het goede doel. De school heeft aangegeven het bedrag te verdubbelen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.