Harde woorden in kleedkamer PSV na nederlaag tegen Heracles Almelo
Ook trainer Phillip Cocu baalde van de manier waarop zijn team onderuit ging. "Het was geen goeie wedstrijd van ons. Na het eerste kwartier hebben we ons onvoldoende in de wedstrijd geknokt en dat heeft ons uiteindelijk de wedstrijd gekost. In de tweede helft was die strijd er weer wel, maar toen was het al te laat."
'PSV moet meerdere keren een topprestatie kunnen leveren'In tegenstelling tot de wedstrijd tegen Manchester United, leek PSV in Almelo niét tot het uiterste te kunnen gaan. Maar van vermoeidheid wil Jeroen Zoet niets weten.
LEES OOK: PSV loopt in Almelo tegen eerste seizoensnederlaag aan, Heracles wint met 2-1
"Als PSV moeten we meerdere keren per week een topprestatie kunnen leveren. Iedereen moet bij zichzelf ten rade gaan waarom het hier niet ging. Vanzelfsprekend zijn daar in de kleedkamer ook harde woorden over gevallen."
'Doet pijn'Phillip Cocu: "Zo strijdlustig als wij tegen Manchester United speelden, deed Heracles dat tegen ons. We zullen bijna iedere week tegenstanders treffen die op die manier de strijd met ons aangaan. Daar moeten we ons tegen wapenen en dat doet wel eens pijn. Maar dat hoort er wel bij."