Ontdek

Willem II-spelers Peters en Falkenburg balen: ‘Doodzonde dat we het zo weggeven

18 oktober 2015 om 00:14 • Aangepast 24 september 2025 om 23:10

"Doodzonde." Dat was de conclusie van de Willem II-spelers na het laatste fluitsignaal van de met 2-1 verloren uitwedstrijd tegen FC Groningen. De Tilburgers kwamen in de slotfase op gelijke hoogte, maar verspeelden nauwelijks een minuut later het puntje alweer.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

"Het is een beetje gogme om de laatste fase door te komen. Je moet wel je man blijven dekken, het is doodzonde. We hadden het wel onder controle", zegt de van een hamstringblessure herstelde aanvoerder Jordens Peters.
Zijn collega Erik Falkenburg onderstreept die woorden, ook hij had de illusie dat Willem II met een puntje weer in de bus zou kruipen: "Het is ontzettend doodzonde dat we het zo weg geven."
Puntje niet onverdiendEen puntje was voor Willem II niet onverdiend geweest, vooral de tweede helft drong de ploeg FC Groningen terug. Falkenburg: "Al waren we misschien iets te weinig opportunistisch. We creëren nog te weinig kansen en we scoren moeilijk.
Willem II staat na de nederlaag in het Hoge Noorden op de zestiende plaats in de eredivisie. Peters: "We strijden met veel ploegen om handhaving. Vorig jaar leefden we het hele seizoen op een roze wolk. Nu strijden we tegen degradatie. Maar er is geen reden tot paniek, we moeten op deze manier doorgaan. Daar is de tweede helft wel een goed voorbeeld van."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.