Ontdek

Spannende avond in Valkenswaard: 'Het plafond van mijn slaapkamer lag eruit, met schrootjes en al'

1 november 2015 om 12:39 • Aangepast 24 september 2025 om 21:24

In een woning aan de Frans van Beststraat in Valkenswaard is zaterdagavond een gedeelte van het plafond naar beneden gekomen. Niemand raakte hierbij gewond. De bewoonster zat beneden toen het gebeurde.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De brandweer kwam rond acht uur ter plaatse. De omgeving werd tijdelijk afgezet.
Slaapkamer vol puinDe bewoonster van het huis is aan het koken, als ze een klap hoort. Ze denkt eerst nog dat het een dakpan is die los is geraakt. Maar buiten in de tuin en aan het dak is niets te zien. "Toen ging ik naar mijn slaapkamer en lag mijn hele plafond eruit, met schrootjes en al. Op de grond lag allemaal puin."
Het is zaterdagavond, dus het is lastig om mensen te bereiken die kunnen komen helpen. 'De huurbaas nam zijn telefoon niet op, toen heb ik uiteindelijk de politie en brandweer gebeld." Die komen kijken en zien dat waarschijnlijk een deel van de schoorsteen is afgebroken.
De zaterdagavond verloopt dus uiteindelijk net iets anders dan het geplande 'rustig op de bank zitten met de hondjes'.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.