Advertentie
Jongeren van 13 en 17 jaar mishandelen personeel supermarkt
5 december 2015 om 13:08
nl
Vier jongeren zijn vrijdagmiddag gearresteerd, omdat ze aan de Pleintjes in Veldhoven personeel van een supermarkt hebben mishandeld. Twee jongens van dertien jaar en een 17-jarig meisje uit Veldhoven werden aangehouden en een 17-jarige Eindhovenaar.
Een supermarktmedewerker sprak vrijdagmiddag rond vier uur een groep jongeren aan op hun baldadige gedrag. Eén van de jongeren begon te schelden en werd verzocht de winkel te verlaten. Dat pikte hij niet en sloeg de medewerker.
HulpHet slachtoffer kreeg hulp van twee andere personeelsleden van de supermarkt. Maar ook zij werden mishandeld door de jongeren. Daarna ging het viertal weg. Bij hun vertrek spuugden ze een medewerker in het gezicht.
Later op de dag werden de vier daders gearresteerd. Een van de 13-jarige verdachten mocht eerder naar huis, vanwege zijn kleine aandeel. De andere drie zitten nog vast.
Advertentie
Advertentie