Advertentie
Agent met vuist in gezicht geslagen bij arrestatie in Bergen op Zoom
11 januari 2016 om 12:43
nl
Een agent die getuige was van de mishandeling van een man aan de Fortuinstraat in Bergen op Zoom werd zelf ook slachtoffer. Hij werd twee keer met een vuist in zijn gezicht geslagen.
De agent was na een melding gaan kijken en zag de dader wegrennen toen hij aankwam. Hij achtervolgde hem en in de Nieuwstraat kon hij de 22-jarige man aanhouden.
De man verzette zich hevig en twee andere mannen bemoeiden zich met de arrestatie. Een van hen, een 45-jarige man sloeg op de agent in.
ZiekenhuisDe politieman gebruikte pepperspray als verdediging. Een collega schoot te hulp en samen konden ze de mannen arresteren.
De agent moest zich in het ziekenhuis laten behandelen aan zijn verwondingen. Het andere slachtoffer is door ambulancepersoneel nagekeken. Hij moet nog aangifte doen van de mishandeling.
Advertentie
Advertentie