Oogst hennepactie politie: 6200 hennepplanten, 5000 stekken en 11 arrestaties
De politie Zeeland West-Brabant heeft dinsdag op verschillende plaatsen ruim 6200 hennepplanten en 5000 stekken in beslag genomen. In totaal zijn elf mensen opgepakt.
RoosendaalIn Roosendaal werden op de Gastelseweg 2000 planten geruimd. Een 22-jarige Belg en een 28-jarige Roosendaler zijn opgepakt. Er zijn ook twee handvuurwapens in beslag genomen.
ZevenbergenOp de Blokweg in Zevenbergen werd een kwekerij met 1100 planten geruimd. Niemand is aangehouden.
OosterhoutDe politie ruimde op de Narcissenstraat 222 planten. Ook werden 2479 hennepstekken vernietigd. In een huis op de Freesiastraat werd een kwekerij ontdekt met 255 planten. Een man (41) en vrouw (31) uit Oosterhout zijn opgepakt. De politie nam een televisie en auto in beslag.
GeertruidenbergDe politie ruimde op de Stationsweg (332 planten) en het Plantsoen (146) planten) kwekerijen. Ook werd een dure auto in beslag genomen. Een 51-jarige man uit Raamsdonsveer is opgepakt.
Chaam2708 hennepstekken werden gevonden op de Kapelstraat, waar ook een kleine kwekerij met 55 planten werd geruimd. In het pand is een 50-jarige Belg opgepakt. Op de Withagen ruimde de politie een kwekerij met 260 planten. De politie hield een man (49) uit Chaam aan.
TilburgDrie mannen werden opgepakt in een pand aan de Koolhovenlaan, waar een hennepkwekerij in aanbouw was. Er stonden 609 planten in de kwekerij. Op de Ringbaan-West werd een kwekerij met 558 planten geruimd. Een Tilburger (62) werd opgepakt op de Lucas Meijerstraat. De politie vond daar materialen die bestemd zijn voor het telen van hennep.
BredaOp de Huiserf is een kwekerij van 167 planten ontmanteld. Niemand is opgepakt.
KaatsheuvelEen 48-jarige man uit Kaatsheuvel is opgepakt toen op de Nieuwenakker een hennepkwekerij met 78 planten werd ontdekt. De planten zijn in beslag genomen en vernietigd.
DongenOok in Dongen boekte de politie resultaat. Er werd een kwekerij met 500 planten gevonden. Niemand is aangehouden.
