Brabantse clubs succesvol in de Jupiler League: 5 overwinningen, 2 gelijke spelen
De Brabantse clubs hebben de verplichte ‘winterslaap’ op een goede manier overleefd. Van de zeven wedstrijden waarin Brabantse clubs actief waren, werden er vijf wedstrijden gewonnen en twee wedstrijden gelijkgespeeld.
FC Volendam - NAC: 1-2Het avondje NAC was vrijdagavond niet in Breda maar in Volendam. De Brabantse nummer drie van de Jupiler League verstevigde zijn positie op de ranglijst door in de topper op De Dijk de plaatselijke FC met 2-1 te verslaan. Mats Seuntjens en Joey Suk scoorden namens NAC voor rust. Vlak voor tijd deed Dylan Mertens met het hoofd iets terug.
FC Eindhoven - FC Dordrecht: 1-1FC Eindhoven verloor terrein door op eigen veld tegen FC Dordrecht niet verder te komen dan 1-1. Jeffrey Fortes liet na een kwartier 0-1 oplichten, Anil Koç redde na ruim een uur een punt voor de gastheren.
Go Ahead Eagles – Jong PSV: 1-2Go Ahead Eagles blameerde zich in Deventer tegen Jong PSV: 1-2. De winnende Eindhovense treffer was van Rai Vloet. De Kogel opende de score voor de thuisploeg. Bergwijn maakte er vervolgens 1-1 van. Menno Koch maakte na lang blessureleed zijn rentree.
MVV Maastricht - Helmond Sport: 1-4Een eenvoudig voetbalavondje voor Helmond Sport in Maastricht. Voor rust stond de ploeg van Jan van Dijk al met 0-2 voor door Edwards en Kerk. Na de rust werd de voorsprong uitgebouwd door Van de Sande en Cortie. Guvenc deed twintig minuten voor tijd wat terug voor de thuisploeg.
RKC Waalwijk - Telstar: 2-1Toch drie punten voor RKC Waalwijk. Nieuwendaal opende de scorde in de 81e minuuut. Vlak voor tijd maakte Knol er 1-1 van. In blessuretijd maakte Kindermans de beslissende 2-1.
FC Emmen - FC Oss: 0-2Voor rust had FC Oss de wedstrijd al beslist. Van der Venne en Zschusschen wisten voor rust het net te vinden in Emmen.
Fortuna Sittard - FC Den Bosch: 1-1Een puntje voor FC Den Bosch. Na een half uur maakte Pozder er 0-1 van in het voordeel van FC Den Bosch. Vlak na rust wist Schroijnen er 1-1 van te maken.
