Zes man aangehouden in Helmond voor wapens, munitie en hennepkweek
Enkele uren later werd in het huis een Tilburger opgepakt en rond kwart over negen dinsdagmorgen de bewoner van het huis.
Deze twee worden ervan verdacht dat ze betrokken zijn geweest bij een hennepkwekerij met bijna 250 planten, die in het pand in Helmond was gevonden.
Deur opentrappenBij de politie was rond halfdrie gemeld dat er vier mannen voor de deur van een huis aan de Johannes Vermeerlaan stonden. Bovendien zou één van hen een vuurwapen bij zich hebben.
Ook zou het viertal geprobeerd hebben de deur open te trappen. Daarna waren ze in een auto weggereden.
Agenten zagen vervolgens een wagen met de vier mannen uit de Belgische hoofdstad en hield die tegen op de Jozef Israelsstraat. In de auto lagen een pistool, een patroon en een stroomstootwapen.