Advertentie
Drama voor Killien Jungen: nog maar 6 minuten gespeeld bij FC Oss en nu al tot zomer uitgeschakeld
11 februari 2016 om 16:53 • Aangepast
16 september 2025 om 03:01
Killien Jungen heeft de kruisband in zijn knie afgescheurd. De voetballer van FC Oss heeft zeker zes maanden nodig om te herstellen en komt daarom dit seizoen niet meer in actie voor de club. Dat is zuur voor Jungen, omdat hij nog geen maand bij de Osse club zit en slechts een contract tot de zomer heeft.
De 21-jarige spits liep de blessure eerder deze week tijdens een oefenwedstrijd op. De aanvaller wilde tijdens het duel schieten, maar kreeg net op dat moment een duwtje in zijn rug. Vervolgens ging het mis en overstrekte hij zijn knie.
Jungen was dus pas net bij FC Oss. Hij speelde tot nu toe zes minuten in de hoofdmacht. Omdat hij dit seizoen niet meer speelt en gezien de lengte van zijn contract, is het dus maar de vraag of er nog minuten bij gaan komen.
Advertentie
Advertentie
