Extra FlixBussen verbinden Eindhoven met Amsterdam, Venlo en Roermond

25 februari 2016 om 14:03
nl
De Duitse vervoerder FlixBus wil twee lijnen beginnen op routes waar de NS ook rijdt. De provincie Noord-Holland heeft de ontheffingsaanvragen daarvoor goedgekeurd, meldt OV Magazine.
Profielfoto van Quekel Sebastiaan
Geschreven door
Quekel Sebastiaan

Het gaat om de routes Alkmaar-Amsterdam-Eindhoven-Sevenum (Toverland)-Venlo en Haarlem-Amsterdam-Eindhoven-Roermond.
Beide lijnen moeten daarna verder de grens over, waardoor er nog een extra vergunning nodig is. Het bedrijf wil in de zomer starten met de exploitatie. FlixBus concurreerde tot nu toe nog niet met het intercitynet van de NS.
ZIE OOK: Busbedrijf Flixbus wil graag hip zijn: Alle Brabantse steden krijgen internationale bus
Lijnbussen in BrabantFlixBus kreeg eind vorig jaar toestemming om tussen steden waar geen directe treinverbinding is, lijnbussen te laten rijden. In Brabant gaat het om snelbussen tussen Eindhoven en Groningen, Eindhoven en Enschede en Den Bosch en Rotterdam.
Tussen Rotterdam en Den Bosch rijdt acht keer per dag een lijndienst. De snelbusdiensten vanaf Eindhoven rijden elk vier keer per dag.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.