Tilburg Trappers dromen van groter stadion: 'Al wekenlang stijf uitverkocht'
Of de gemeente Tilburg staat te springen om te investeren in een groter stadion, valt te bezien. Zeker gezien het roerige verleden van de club. Het complex is van de gemeente en biedt nu plaats aan ruim 2500 mensen.
Trappers wil doorgroeien. De laatste tijd moet de club steeds vaker 'nee' verkopen aan toeschouwers. Zeker nu de play-offs van start gaan. Arink: "We gaan tijdelijk extra plekken creëren. Dat zijn staanplaatsen. Niet te veel, dat mag uit veiligheidsoverwegingen niet."
Wel kampioen, maar niet promoverenPromoveren kan Trappers via de play-offs overigens niet. Dat heeft de club afgesproken met de Duitse bond. Het eerste jaar bij de Oosterburen wordt gebruikt om te wennen en te kijken of het van beide kanten bevalt. En dat is dus het geval. "Ik kan er geen slecht woord over zeggen", aldus Arink.
"Volgend seizoen willen we opnieuw de play-offs halen", vervolgt hij. "En dan met het doel om wel te promoveren." Trappers speelt nu op het derde niveau in Duitsland. De club verliet in 2015 de Nederlandse competitie, omdat die niet veel voorstelt.