Condooms en doekjes om de boel af te vegen: man dwingt asielzoekster Gilze tot prostitutie

18 maart 2016 om 11:02
nl
Een 26-jarige man uit het Limburgse Grathem wordt verdacht minstens één bewoonster van het asielzoekerscentrum in Gilze te hebben gedwongen de prostitutie in te gaan. De verdachte gebruikte zijn auto als mobiele afwerkplek. Compleet met seksspeeltjes, condooms en doekjes om de boel na afloop af te vegen. Dat schrijft het Brabants Dagblad vrijdag.
Profielfoto van te Veele Robert
Geschreven door
te Veele Robert

Een van de slachtoffers is een vrouw van in de vijftig uit Oekraïne. Tijdens een pro forma-zitting voor de rechtbank in Breda vertelde de Limburger dat er geen sprake  was van dwang. Hij zou heel goed zijn geweest voor vrouwelijke asielzoekers.
SeksadvertentiesDe verdachte ging regelmatig met de dames uit eten en had seks met hen. Daar gaf hij een kleine vergoeding voor. Maar de man zou ook afspraken met klanten hebben gemaakt en advertenties op internet hebben gezet, zo schrijft de krant.
Justitie vergeleek de auto van de verdachte met de handtas van een winkeldief: volledig geprepareerd om criminele activiteiten mee te plegen. Volgens de officier maakte de Limburger misbruik van een kwetsbare vrouw die de Nederlandse taal niet machtig was.
Inhoudelijke behandelingDe man blijft voorlopig in de cel.  Op 7 juni wordt de zaak inhoudelijk behandeld.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.