Keel opengesneden als jongen door glazen deur wordt geduwd, daders terroriseren dorp al langer
Het slachtoffer was net klaar met werken en besloot nog even te gaan carnavallen. Op de Prins Bernhardstraat passeerde hij een aantal jongens, zonder daar aandacht aan te besteden. Verderop kwam hij zijn vrienden tegen. Nadat ze besloten om wat te gaan eten, werden ze tegengehouden door de groep jongens.
Bespuugd“Ze zeiden dat we er niet door mochten. Ik vroeg me af waarom. Ineens werd ik in mijn gezicht gespuugd. Dat was heel vernederend”, vertelt het slachtoffer.
De belaagde groep liep weg van de situatie, maar een korte tijd later werd een vriendin van de groep lastiggevallen door de jongens. Het meisje werd ook bespuugd. De situatie liep uit de hand toen de vriendengroep van het meisje er weer bij kwam.
SlagaderDe jongen werd geduwd en viel met zijn hoofd door het glas van een deur. De scherven sneden zijn keel open. Het had weinig gescheeld of zijn slagader was geraakt. “En mijn oor was er bijna af geweest”, aldus het slachtoffer.
Bij deze zware mishandeling bleef het niet die nacht. In de Prins Bernhardstraat belaagden de jongens nog een andere voorbijganger. Hij werd tegen de grond geslagen Een van de verdachten ging op het slachtoffer zitten en bleef slaan. Ook kreeg hij trappen tegen zijn hoofd.
Geen aangifteDit slachtoffer heeft geen aangifte gedaan. Mede daardoor heeft de politie nog geen actie kunnen ondernemen tegen het groepje jongeren dat Asten terroriseert.
De groep jongeren zou bestaan uit ongeveer tien personen in de leeftijd van 16 tot 24 jaar oud. Zij worden verantwoordelijk gehouden voor zeker vijftien gevallen van straatroof en mishandeling.