Advertentie
Scholier mogelijk met pen gestoken op VSO-school De Korenaer aan Rector Baptistlaan Eindhoven
23 maart 2016 om 11:34
nl
Bij een ruzie tussen twee leerlingen op VSO-school De Korenaer aan de Rector Baptistlaan in Eindhoven is woensdagochtend een scholier gewond geraakt. Het slachtoffer van 18 jaar oud is door een andere leerling met een scherp voorwerp gestoken. Vermoedelijk gaat het om een pen, maar dat moet politie-onderzoek uitwijzen. De schoolleiding zegt 'zeer geschrokken' te zijn en betreurt het incident.
Het slachtoffer is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Daar is zijn wond gehecht. Hij kon na behandeling weer naar huis. De dader is na de steekpartij gevlucht. Hij is door de politie thuis opgepakt en zit vast voor verhoor.
SlachtofferhulpDe Korenaer is een school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs voor leerlingen van twaalf tot twintig jaar oud. De school begeleidt leerlingen met een 'zware ondersteuningsbehoefte' op vervolgonderwijs of werk.
De leiding van de school heeft contact gehad met het slachtoffer en de verzorgers. "We streven er naar om ze optimaal te ondersteunen. Daarnaast is er veel aandacht voor medewerkers, alsook de leerlingen. Slachtofferhulp is ingeschakeld voor eventuele ondersteuning."
Advertentie
Advertentie