Fraudeonderzoek naar bedrijven die geld inzamelen voor goed doel

1 april 2016 om 12:00
nl
De politie Oost-Nederland heeft vrijdag invallen gedaan bij bedrijven die geld inzamelen voor goede doelen. Een van die doelen is volgens de politie Stichting Werelddier uit Berghem.
Profielfoto van Elzendoorn Bart
Geschreven door
Elzendoorn Bart

Lang niet al het ingezamelde geld zou ten goede zijn gekomen aan de goede doelen. De politie benadrukt dat andere goede doelen waarvoor geld werd geworven niet betrokken zijn bij de fraude of er weet van hadden.
DoorzoekingenAfgelopen week werden op verschillende plaatsen in Nederland en Duitsland huizen en bedrijven doorzocht. Er werd beslag gelegd op administratie, auto’s, contant geld en onroerende zaken. Niemand is opgepakt. Het onderzoek begon na meerdere meldingen van verdachte transacties.
Stichting Werelddier benadrukt op haar website dat er geen inval is geweest en dat er ook geen beslagleggingen zijn gedaan.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.