Advertentie
Verdachten van grote vechtpartij Gemert vrijgelaten
4 april 2016 om 17:16 • Aangepast
15 oktober 2025 om 02:23
De vier mensen die sinds zaterdag vastzaten vanwege een grote vechtpartij in Gemert, zijn maandag vrijgelaten. De politie laat weten dat de betrokkenheid van de drie mannen uit Helmond en Gemert en de vrouw uit Gemert nog wel wordt onderzocht.
Er werd zaterdag gevochten in de buurt van de Viool in Gemert. Toen de agenten aankwamen lagen bij twee auto's drie gewonde mannen, van wie een ernstig gewond.
SlagwapensEen auto was tegen een boom gebotst, de ander tegen een lantaarnpaal. De twee auto's zijn in beslag genomen voor verder onderzoek. Ook zijn er volgens de politie mogelijk slagwapens gebruikt. De slachtoffers zijn inmiddels allemaal weer uit het ziekenhuis. De politie houdt maandag een buurtonderzoek en zoekt getuigen om duidelijk te krijgen wat er precies is gebeurd.
Advertentie
Advertentie
