Advertentie
Gezocht: vier dieven die inbreken in kantoren Oosterhout
9 mei 2016 om 20:18 • Aangepast
24 september 2025 om 00:50
1/5 Beeld: Bureau Brabant.
De politie heeft maandagavond bewakingsbeelden verspreid van een inbraak bij een bedrijf aan de Everdenberg in Oosterhout. Te zien is hoe vier inbrekers met bruut geweld een kantoor binnenkomen.
Het viertal bleek achteraf een aantal kantoren te hebben doorzocht. De dieven zochten naar geld. Ze stalen uiteindelijk een geldkistje en een bankpasje.
Signalementen dadersVolgens de politie was één van de daders getint, had hij een baardje en een donkere jas met lichte broek. Een andere dader was blank, had een snor en een donkere, glimmende jas.
Verder had de derde dader een donkere jas, met lichte broek en lichte pet. De laatste dief droeg ten slotte een groene jas met oranje capuchon en pet. Hij pinde later een onbekend geldbedrag met de gestolen bankpas.
Advertentie
Advertentie
