Advertentie
Pornokijkende Fransman (21) in vrouwenkleding masturbeert in treincoupé: boete van 450 euro
5 juli 2016 om 08:02 • Aangepast
8 september 2025 om 13:22
Een 21-jarige man heeft maandag een voorwaardelijke gevangenisstraf van twee weken en een boete van 450 euro gekregen omdat hij in maart zat te masturberen in een volle treincoupé. Dat gebeurde op klaarlichte dag in de trein vanuit België richting Roosendaal.
Het gaat om een 21-jarige man uit Frankrijk, meldt justitie. De man keek op dinsdag 8 maart porno op zijn telefoon en draaide het toestel zo dat vier vrouwelijke treinreizigers zagen wat hij aan het doen was.
De vrouwen gingen op een andere plaats zitten. De man liep hen achterna en ging weer bij hen zitten en begon te masturberen.
Aangifte van schennisplegingDe vrouwen lichtten een conducteur in en die waarschuwde de politie. Agenten pakten de man op het station in Roosendaal op. Twee vrouwen deden aangifte tegen de Fransman vanwege schennispleging, zo laat justitie weten.
Advertentie
Advertentie
