Ontdek
VIDEO

Sterwandelaars lopen vooruit op 100e Nijmeegse Vierdaagse

9 juli 2016 om 16:09 • Aangepast 16 september 2025 om 10:55

Over een dag of tien start de Nijmeegse Vierdaagse. Dit jaar is het extra feest omdat er voor de honderdste keer gewandeld wordt. Daarom begonnen zaterdag in alle provinciehuizen van Nederland de Stertochten. Een wandeltocht van negen dagen die eindigt in Nijmegen.

Profielfoto van Struijs Hannelore
Geschreven door
Struijs Hannelore

Tijdens de Stertochten brengen groepen wandelaars in estafette hun provincievlag naar Nijmegen. Een stuk of honderd wandelaars liepen zaterdag mee vanaf het provinciehuis in Den Bosch. De tocht ging onder meer langs de Bossche Broek en het Sterrenbos.
Vlaggendrager Hans van 72 loopt de komende dagen mee. Maandag 18 juli heeft hij dan één dag rust en daarna doet hij ook nog mee aan de Nijmeegse Vierdaags: "Ik ben graag in beweging, niet alleen met wandelen, maar dit houdt me ook fit."

Dwars door BrabantDe tocht gaat het eerste weekend door Den Bosch, maar daarna wordt er ook gewandeld door Bergen op Zoom, Nispen, Rijsbergen, Strijbeek, Alpen, Tilburg, Loon op Zand, Helvoirt, Rosmalen, Nuland, Oss en Herpen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.