Ontdek

FC Eindhoven verrast KV Mechelen, Cyriel Dessers meteen op dreef bij NAC

10 juli 2016 om 11:40 • Aangepast 15 oktober 2025 om 00:26

FC Eindhoven heeft zaterdag een visitekaartje afgegeven voor het nieuwe voetbalseizoen. De ploeg van de nieuwe coach Ricardo Moniz won de oefenwedstrijd tegen KV Mechelen met 2-1.

Profielfoto van Bekker Peter de
Geschreven door
Bekker Peter de

Mart Lieder nam beide Eindhovense treffers voor zijn rekening, nadat Yohan Croizet na zeventig minuten de Belgische oud-Europacupwinnaar op voorsprong had gebracht.
Prachtige lobNAC oefende in en tegen Zundert. Dat duel eindigde in een 4-0 zege. De nieuwe spits Cyriel Dessers liet zich meteen gelden. Hij nam in de eerste helft twee doelpunten voor zijn rekening. Na rust zorgden Grad Damen - na een goede solo - en Verbeek - via een prachtige lob - voor de 4-0 eindstand.

RKC Waalwijk klopte Achilles Veen zaterdag met 3-0, dankzij treffers van Johan Voskamp, Fred Benson en Daan Rienstra. Helmond Sport was dankzij een benutte strafschop van Steven Edwards te sterk voor SV Deurne en Jong PSV zette Jong Willem II met 3-1 opzij. Matthias Verreth - die vrijdag nog scoorde voor het 'grote' PSV tegen Dongen - was ook nu trefzeker. Joël Piroe en Beto da Silva waren de andere Eindhovense doelpuntenmakers. Emre Bostanci redde de Tilburgse eer.
Vermeij zet Oss opzijFC Oss leed een 2-1 nederlaag tegen De Graafschap. Fatih Kamaci scoorde voor Oss, Vincent Vermeij nam de beide Doetinchemse treffers voor zijn rekening.


App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.