'Dit is redelijk uitzonderlijk', Lidewij Welten verlengt contract Den Bosch met vier jaar

10 juli 2016 om 12:51
nl
Tophockeyster Lidewij Welten heeft haar contract bij landskampioen Den Bosch met vier jaar verlengd. De 25-jarige aanvalster tekende zaterdag tot medio 2020 bij. De tweevoudig olympisch kampioene werd begin dit jaar uitgeroepen tot beste speelster van de wereld in 2015.
Profielfoto van Bekker Peter de
Geschreven door
Bekker Peter de

Bestuurslid Mijntje Nierman-Donners reageerde opgetogen op het langdurige contract voor Welten. "We zijn heel blij en trots dat Lidewij zich op deze manier aan onze club wil verbinden. We prijzen ons erg gelukkig met het aanblijven voor zo'n lange periode, wat toch redelijk uitzonderlijk is in het Nederlandse vrouwenhockey. Lidewij Welten is een boegbeeld voor onze club en het Nederlandse hockey."   Den Bosch heeft de contracten van Maartje Krekelaar, Frédérique Matla, Pien Sanders en Joosje Burg opengebroken en verlengd met drie seizoenen. Ook Lieke Hulsen, Ireen van den Assem, Sian Keil, Josine Koning en Sanne Koolen hebben hun contracten verlengd en spelen daardoor ook de komende twee jaar voor Den Bosch.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.