Scholier (17) de cel in na poging tot doodslag op school
Naast jeugddetentie krijgt de Eindhovenaar een werkstraf van 60 dagen (of 30 dagen jeugddetentie) en moet hij een schadevergoeding aan het slachtoffer betalen van 1135 euro. Doet hij dit niet, dan komen er 10 dagen extra jeugddetentie bij.
ZIE OOK: Scholier mogelijk met pen gestoken op VSO-school De Korenaer aan Rector Baptistlaan Eindhoven
RuzieBij de ruzie werd een 18-jarige scholier gestoken. Hij werd met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht, waar zijn wond werd gehecht. Slachtofferhulp werd ingeschakeld voor ondersteuning.
Speciaal OnderwijsDe Korenaer is een school voor Voortgezet Speciaal Onderwijs voor leerlingen van twaalf tot twintig jaar oud. De school begeleidt leerlingen met een 'zware ondersteuningsbehoefte' op vervolgonderwijs of werk.