Ontdek

Tientallen oververhitte varkens in truck op A67, brandweer helpt

19 juli 2016 om 20:24 • Aangepast 23 september 2025 om 17:51

Tientallen varkens raakten dinsdag oververhit toen de transporteur die met de dieren onderweg was, een klapband kreeg. De brandweer moest op de A67 bij Bladel met honderden liters water komen om de dieren hun broodnodige verkoeling te geven.

Profielfoto van Quekel Sebastiaan
Geschreven door
Quekel Sebastiaan

De vrachtwagen die met de varkens onderweg was, kreeg dinsdagmiddag een klapband op de A67 ter hoogte van Bladel. De chauffeur parkeerde zijn voertuig op de vluchtstrook en alarmeerde de hulpdiensten.
Band vervangenOmdat de dieren onvoldoende koeling kregen, raakten ze oververhit. De brandweer kwam snel ter plekke om de varkens met water te koelen.
Intussen probeerde een bergingsbedrijf de band van de vrachtwagen te vervangen. Dat lukte, waarna de chauffeur zijn reis kon vervolgen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.