Advertentie
Michael Van Gerwen naar laatste vier in Blackpool
22 juli 2016 om 01:33 • Aangepast
15 oktober 2025 om 00:20
Darter Michael van Gerwen heeft zich donderdag in het Engelse Blackpool zonder grote problemen geplaatst voor de halve finales van de World Matchplay.
De nummer één van de wereld versloeg de Engelsman Dave Chisnall met 16-9. De titelhouder gooide negen keer de hoogste score (180 punten) en eindigde met een gemiddelde van 98.72 punten per beurt.
Zaterdag kans op plaats in finaleVan Gerwen strijdt zaterdag tegen de Engelsman Adrian Lewis om een plaats in de finale. Voor de eindwinnaar in Blackpool ligt zondag een geldbedrag van 100.000 pond klaar (circa 120.000 euro).
Van Gerwen was ondanks zijn ruime zege niet tevreden over zijn optreden. "Ik heb niet goed gespeeld, maar Dave kon er niet van profiteren. Ik had moeite om mijn concentratie vast te houden. Dat moet tegen Lewis een stuk beter.''
Advertentie
Advertentie
