Auto botst tegen viaduct A58 in Breda, vrouw gewond

2 augustus 2016 om 17:23 • Aangepast 21 november 2020 om 08:31
nl
Een auto is dinsdagmiddag in Breda op knooppunt Princeville tegen een pijler van een viaduct gebotst. De bestuurster raakte daarbij gewond.
Profielfoto van te Veele Robert
Geschreven door
te Veele Robert

Het ongeluk gebeurde rond drie uur op de verbindingsweg tussen A58 vanuit Etten-Leur en de A16 richting Breda-Noord.
ViaductDoor nog onbekende oorzaak belandde de automobiliste naast de weg en botste tegen de betonnen pijler.
Twee ambulances en de brandweerwagens kwamen ter plaatse om eerste hulp te verlenen. Het slachtoffer is met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Ze was wel aanspreekbaar.

Wachten op privacy instellingen...

Eerder ongelukIn februari botste een automobilist tegen dezelfde betonnen pijler van het viaduct. De auto vloog toen in brand. Het slachtoffer overleefde het ongeluk toen niet.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!