Ontdek

Acht aanhoudingen na vechtpartij op kermis Gilze en beroving

8 oktober 2016 om 12:39 • Aangepast 15 oktober 2025 om 17:17

Een confrontatie tussen twee groepen van tientallen jongeren op het kermisterrein in Gilze is vrijdagavond uitgelopen op een vechtpartij. Een 15-jarige jongen kreeg klappen met een stok. Ook werd hij van zijn jas beroofd. Bij een leeftijdsgenoot werd de bril van zijn gezicht geslagen.

Profielfoto van Bekker Peter de
Geschreven door
Bekker Peter de

De politie vermoedt dat dezelfde daders ook betrokken waren bij het mishandelen en het beroven van een 17-jarige jongen. Dit gebeurde een uur later op een zandpad bij Nerhoven.
Rijen en TilburgDe politie verrichtte acht arrestaties. Het gaat om jongens en mannen in de leeftijd van 12 tot en met 18 jaar. Zeven komen uit Rijen en een uit Tilburg.
Er zijn tot nu toe twee aangiften opgenomen. Een derde slachtoffer is bekend. De politie houdt er echter rekening mee dat meer jongeren beroofd of mishandeld zijn en roept hen op om zich te melden.
Jas en portemonnee kwijtEen van de jongens die aangifte deed, is een 15-jarige Gilzenaar. Hij vertelde dat hij rond kwart over negen 's avonds met vrienden op het Steenakkerplein bij de botsauto’s zat, toen een groep van zo'n 25 man op hen afkwam. Sommige jongens droegen bivakmutsen en hadden stokken in hun handen.
Een van hen prikte hem met een stok in de zij. Daarna werd hij op zijn rechterhand geslagen en werd hij gedwongen zijn jas af te geven.
VuistslagDe 17-jarige jongen uit Rijen die rond tien uur beroofd werd op het zandpad bij Nerhoven deed ook aangifte. Hij wilde op de fiets een groepje van vijf man passeren, toen hij werd tegengehouden. Vervolgens kreeg hij een vuistslag in zijn gezicht en moest hij de inhoud van zijn portemonee afgeven.  

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.