Ontdek

Merwedebrug A27: alle rijstroken overdag weer open voor licht verkeer

20 oktober 2016 om 19:37 • Aangepast 14 oktober 2025 om 23:11

Vanaf vrijdag zijn alle rijstroken op de A27 bij de Merwedebrug overdag weer geopend voor automobilisten. De maatregel geldt niet ‘s avonds en ’s nachts. Donderdag zijn overdag al twee rijstroken richting het noorden opengesteld voor auto's.

Profielfoto van Vorstermans Ron
Geschreven door
Vorstermans Ron

In de avond gaat de extra geopende rijstrook in beide rijrichtingen weer dicht en blijft er een strook open, in verband met de veiligheid van de verkeersregelaars. De donderdag doorgevoerde maatregel was al goed te merken op de weg: volgens de ANWB waren er richting Utrecht donderdagochtend geen files te bekennen.
Het vrachtverkeer wordt door middel van borden van de weg afgeleid.

‘Vlottere doorstroming’Rijkswaterstaat hoop dat met deze maatregelen op een vlottere doorstroming van het verkeer. Vanwege haarscheurtjes in de constructie van de Merwedebrug mag zwaar verkeer nog altijd de brug niet over.
De maatregel zorgt al ruim een week voor flinke vertraging op de snelweg en omliggende wegen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.