Ontdek

Twee auto's in brand gestoken in Eindhoven, nog vijf wagens overgoten met benzine

3 november 2016 om 09:38 • Aangepast 23 september 2025 om 08:20

Twee auto’s aan de Arcadeltstraat in Eindhoven zijn donderdagochtend vroeg uitgebrand. In de buurt van de parkeerplaats waar ze stonden, zijn aanmaakblokjes en een jerrycan gevonden.

Profielfoto van Sandra Kagie
Geschreven door

Vijf andere wagens die er geparkeerd waren, werden overgoten met benzine. Deze voertuigen werden niet in brand gestoken.
Politie onderzoekt brandstichtingDe twee andere auto’s gingen iets na vijf uur in vlammen op. De brandweer was snel ter plekke, maar kon de auto’s niet meer redden.
De politie onderzoekt de zaak. Ze denkt dat de brand bij één auto is begonnen en daarna is overgeslagen. Volgens een woordvoerder lagen er in de omgeving spullen waarmee brand gesticht kan worden. Ook bevestigde hij dat een aantal wagens overgoten was met een brandbare vloeistof.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.