Onderzoek naar dood Nol van Peer (70) in Sint Willebrord nog altijd in gang
De politie sluit een misdrijf niet uit. De technische recherche doet op dit moment sporenonderzoek in het huis aan de Rossinistraat. Er staan meerdere busjes van de politie in de straat geparkeerd. Buurtbewoners zeggen donderdagochtend geschrokken te zijn.
NAC BredaNol van Peer was eigenaar van verpakkingsbedrijf Nomi Co-Packing in Etten-Leur. Later heeft zijn zoon André de zaak overgenomen en is Nol met pensioen gegaan.
Ook was Van Peer aandeelhouder van NAC Breda en was hij met zijn bedrijf jarenlang sponsor van wielercriterium Draai van de Kaai in Roosendaal.
Vrouw eerder overledenDe vrouw van Van Peer stierf in 2014, maar inmiddels had hij een nieuwe vriendin. Buurtbewoners zeggen dat zij Van Peer mogelijk heeft gevonden.
Woensdagmiddag begonnen agenten al aan een buurtonderzoek om na te gaan of omwonenden mogelijk iets hebben waargenomen.
Café van familie aangestokenIn 2013 werd er brand gesticht in café De Toffe Peer aan de Dorpsstraat in Sint Willebrord. Eigenaar van het café was André. De zaak brandde volledig af en André was er kapot van. De zaak is nooit meer opnieuw opgebouwd.