Ontdek

Vuurwapen en vaten chemicaliën gevonden in caravan in Haaren

14 december 2016 om 19:19 • Aangepast 23 september 2025 om 04:41

In Haaren heeft de politie woensdag een man en een vrouw aangehouden na de vondst van een vuurwapen en mogelijke grondstoffen voor harddrugs.

Profielfoto van Bell Stephen
Geschreven door
Bell Stephen

De agenten hadden een vermoeden dat er in de chaletwoning aan de Blazeveldweg een vuurwapen aanwezig was. De man, tevens de bewoner van het pand, en de aanwezige vrouw zijn aangehouden en het wapen is in beslag genomen.
LEES OOK: Dode vrouw in huis Haaren is 35-jarige Oisterwijkse: 'Geen aanwijzingen voor misdrijf' In het pand roken de agenten ook een opvallende geur. In en om een schuur bij de woning zijn er een tiental 100-liter vaten aangetroffen. Deze vaten zijn geruimd en worden onderzocht. De vraag is of het gaat om chemische stoffen voor de productie van harddrugs.
Dit is geen onbekend terrein voor de autoriteiten. Eerder dit jaar is er in dezelfde caravan het lichaam van een 35-jarige vrouw aangetroffen. Deze vrouw zou zijn overleden aan de gevolgen van drugs. Het is nog niet bekend of deze zaken iets met elkaar te maken hebben.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.