Jongen (15) met fietsstandaard in elkaar geslagen door leeftijdsgenoten in Oisterwijk

18 december 2016 om 11:47
nl
Een jongen van vijftien uit Oisterwijk is zaterdagmiddag door drie leeftijdsgenoten in zijn woonplaats in elkaar geslagen. De drie jongens van 13, 14 en 15 jaar sloegen het slachtoffer onder andere met een ijzeren fietsstandaard. Ook werd de jongen door de drie geschopt.
Profielfoto van Kagie Sandra
Geschreven door
Kagie Sandra

Het slachtoffer raakte lichtgewond. De jongen liep rond kwart voor vijf met een vriend op de Nicolaas van Eschstraat toen ze werden gepasseerd door een groep leeftijdsgenoten.
Er ontstond een woordenwisseling. De ruzie liep uit de hand waarna drie jongens uit de groep op het slachtoffer begonnen in te slaan en schoppen.
Snel aangehoudenDe groep was volgens het slachtoffer groter. Het zou gaan om vier jongens en twee meisjes. De moeder van het slachtoffer belde uiteindelijk de politie nadat haar zoon was thuisgekomen. De drie verdachten werden snel daarna aangehouden.
De jongen van dertien werd thuis aangehouden. De jongens van veertien en vijftien bij de ijsbaan aan De Lind in Oisterwijk. Of ook anderen uit de groep te maken hadden met het geweld, wordt nog onderzocht.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.