Vandaag in Brabant hebben we een kersverse wereldkampioen en gaan we ganzenborden

3 januari 2017 om 08:21 • Aangepast dinsdag om 19:39
nl
Goedemorgen. Michael van Gerwen uit Gemonde is maandagavond wereldkampioen darts geworden. En in Vught gaan ze het wereldrecord ganzenborden proberen te verbreken. Dit en meer in het nieuwsoverzicht.
Profielfoto van Kamp Karin
Geschreven door
Kamp Karin

Wat gaat vandaag het nieuws bepalen?

  • Hij heeft het weer geflikt. Michael van Gerwen was heer en meester bij het WK Darts in Londen en versloeg de Schot Gary Anderson in de finale met 7-3.
  • Drie dagen onafgebroken ganzenbord spelen. In Vught draaien ze er hun hand niet voor om. De spelletjesfanaten proberen zo het officiële wereldrecord ganzenborden te verbreken.
  • Opnieuw is het vanmorgen oppassen op de weg door gladheid.  Het KNMI heeft code geel afgegeven.
Wachten op privacy instellingen...
  • Een flinke laag schuim bedekt sinds afgelopen nacht het wegdek van de Nijverheidsweg in Mierlo. Het spul, vermoedelijk eiwit, kwam via de rioolput omhoog en is afkomstig van het bedrijf GNT.
  • Er werd eerst gedacht aan een schietpartij op de Meteoorstraat in Eindhoven. Maar het bleek te gaan om een ruzie op straat waarbij een beeldje tegen een rolluik werd gegooid.
Wachten op privacy instellingen...
Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!