Advertentie
Tienermeisjes (14 en 15) slaan jongen met boksbeugel
31 januari 2017 om 12:06
nl
De politie heeft maandagavond twee meisjes van 14 en 15 jaar oud aangehouden in Loon op Zand. De oudste zou een jongen met een boksbeugel hebben geslagen. De ander reed op een gestolen fiets rond.
Rond acht uur ’s avonds ontstond er een ruzie op de Heideweg. Een 15-jarige jongen had samen met twee vrienden met de meisjes afgesproken. Tijdens de ontmoeting kregen ze ruzie en zou de jongen een klap van een van de meisjes hebben gehad. Ze zou hierbij de boksbeugel hebben gebruikt.
FietshelingHet tweetal ging er na de ruzie vandoor op de fiets. De politie vond ze iets verderop. De tieners werden gecontroleerd en de agenten vonden de boksbeugel. Het 14-jarige meisje bleek op een gestolen fiets te zitten. Ze wordt verdacht van heling.
De meisjes zijn meegenomen naar het politiebureau en worden verhoord. De jongen heeft aangifte gedaan van mishandeling.
Advertentie
Advertentie