Advertentie
Politie blaast onderzoek naar overval uit 2001 nieuw leven in
2 februari 2017 om 18:52 • Aangepast
15 oktober 2025 om 09:11
De politie wil na bijna zestien jaar een onderzoek naar een gewapende woningoverval in Valkenswaard nieuw leven in blazen. Ze denkt aanknopingspunten te hebben die de moeite waard zijn. Makkelijk wordt het niet, want één van de daders die zijn straf heeft uitgezeten, is in 2012 bij een verkeersongeluk overleden.
Slachtoffer van de woningoverval in Valkenswaard was een echtpaar. De politie wil graag de tweede man vinden die bij de overval betrokken was. Het tv-programma Bureau Brabant besteedt daarom maandag aandacht aan de zaak.
Diefstal schoolIn de eerstkomende aflevering wordt ook stil gestaan bij een opvallende diefstal in Breda. Bij een school aan de Terheijdenseweg werd 2 september 2016 voor duizenden euro’s camera- en computerapparatuur gestolen. Dit gebeurde terwijl de school gewoon open was. De politie laat bewakingsbeelden zien waarop de twee daders te zien zijn.
Het opsporingsprogramma Bureau Brabant van justitie, politie en Omroep Brabant is maandag vanaf 18.15 uur te zien.
Advertentie
Advertentie
