Ontdek

Jelle Klaasen voelde zich niet lekker op podium: 'Mis vier pijlen, dan baal je'

2 maart 2017 om 22:56 • Aangepast 16 september 2025 om 23:23

Jelle Klaasen had de kans om donderdagavond zijn tweede zege te boeken in de Premier League Darts. Uiteindelijk moest hij genoegen nemen met een punt tegen Kim Huybrechts. De Belg kwam van 6-3 terug tot 6-6.

Profielfoto van Eijkhout Fabian
Geschreven door
Eijkhout Fabian

"We hebben allebei kansen gehad", zei Klaasen na afloop van de wedstrijd tegen RTL7. "Bij mij liep het totaal niet. Ik voelde me niet zo lekker op het podium. En dan mis je vier pijlen om te winnen, dan baal je."
ZIE OOK: Jelle Klaasen pakt punt tegen Kim Huybrechts, Michael van Gerwen niet in actie door blessure
'Nu is alles nog mogelijk'Kort voor de wedstrijd tussen Klaasen en Huybrechts won Dave Chisnall van Raymond van Barneveld. "Je ziet Chisnall winnen en dan moet je."
Chisnall stond voor de vijfde speelronde op twee punten, net als Klaasen en Huybrechts. De Belg stond daardoor met een dubbel gevoel na de puntendeling. "Het staat allemaal vrij kort op elkaar, dan schiet je hier niet veel mee op. Maar het blijft spannend. De verliezer had echt een slecht gevoel gehad. Nu is alles nog mogelijk."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.