Opnieuw temperatuurrecords of een onweersklap? Weer warme lentedag
Het wordt opnieuw warm. Na alle temperatuurrecords op donderdag, zou het vrijdag zomaar opnieuw raak kunnen zijn.
Bij maar liefst vier weerstations in Brabant werden donderdag de hoogste temperaturen ooit op 30 maart gemeten. Woensdrecht tikte 22,3 graden aan, Gilze en Rijen 22,7 en Volkel 22,4. Maar Eindhoven spande met 23,2 graden de kroon. Breekt ‘the hottest place in the south’ vrijdag opnieuw het dagrecord?
Vrijdagmiddag steeg rond half twee het kwik in het Limburgse Arcen naar 22,9 graden. Tot op dat moment was het nooit eerder zo warm op 31 maart. Daarmee is het record van 2014 in Gilze en Rijen (22,7 graden) verbroken.
Onweersklap
Het is mogelijk, want na een zachte nacht wordt het vandaag opnieuw zeer warm voor maart. In de loop van de dag kan het zelfs opnieuw 23 graden (of meer) worden. Voor vrijdagmiddag worden regenbuien - sommige zelfs met een onweersklap – voorspeld. Waarschijnlijk wordt dan ook enkele graden koeler.
Donderdag vroegen we je om foto’s van het fraaie lenteweer naar ons op te sturen. Bij dit bericht hebben we aantal foto’s geplaatst. Kijk en geniet nog (even) van het fraaie weer.
