Ontdek

Verwaarloosde ezel Katrien overleden: ‘Ons hart huilt’

6 juni 2017 om 21:34 • Aangepast 14 oktober 2025 om 17:28

De verwaarloosde ezel Katrien die twee weken geleden bij Stichting de Ezelshoeve in Baarle-Nassau werd binnengebracht, is overleden. “Ons hart huilt om de pijn die men jou jaren heeft aangedaan”, schrijven de verzorgers op Facebook.

Profielfoto van Rebecca Seunis
Geschreven door
Rebecca Seunis

Katrien werd enkele weken geleden zwaar verwaarloosd gevonden op een stuk grond aan de Essenseweg in Nispen. Het beest kon bijna niet lopen, had een open wond en parasieten op haar achterbeen. Bij Stichting de Ezelshoeve werd ze goed verzorgd, maar al snel bleek dat het dier niet lang meer te leven had.

Laatste reis
"Katrien heeft hier nog genoten van een enigszins pijnvrije en liefdevolle tijd. Vandaag om vier uur is zij aan haar laatste reis begonnen. Hopelijk heb je in deze weken gevoeld dat het ook anders kan zijn en kan je het de mens vergeven”, schrijft de stichting.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.