Ontdek

Klasgenoten en docenten doodgereden jongen (16) komen nog een keer samen

15 juli 2017 om 15:29 • Aangepast 14 oktober 2025 om 14:56

Voor alle klasgenoten en docenten van de overleden Rik Klerkx houdt middelbare school Het Hooghuis in Ravenstein een bijeenkomst. De 16-jarige leerling uit Schaijk overleed vrijdagmiddag na een aanrijding met een auto.

Profielfoto van Petra van Middendorp
Geschreven door
Petra van Middendorp

Alle docenten en leerlingen kregen vrijdagavond een e-mail met daarin de tragische mededeling dat Rik is overleden, meldt het  Brabants Dagblad. Ook kregen ze een uitnodiging om zaterdag samen te komen om het verdriet te delen. De school zou vrijdag na het laatste lesuur eigenlijk definitief de deuren sluiten, maar nu is de school zaterdag nog een keer open voor deze bijeenkomst.

Ongeluk
Rik overleed vrijdagmiddag nadat hij in de ochtend was aangereden door een 64-jarige automobilist uit Schaijk. Rik wilde de Dorpenweg in Ravenstein oversteken toen hij werd geschept. Hij overleed enkele uren later in het ziekenhuis.

Lees ook: Fietser overleden na botsing met auto in Ravenstein

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.