Festival Boulevard Den Bosch wil laagdrempelig en voor iedereen zijn

1 augustus 2017 om 20:12
nl
Donderdag begint Festival Boulevard in Den Bosch weer. Tien dagen lang is er muziek, dans en theater op verschillende plekken in de stad." Wij willen dat er voor heel veel verschillende mensen, verschillende dingen te zien zijn. Het moet een laagfrempelig festival zijn, letterlijk, want de voorstellingen zijn ook toegankelijk voor mensen met een beperking", zegt festivalprogrammeur Nina Aalders.
Profielfoto van Rene van Hoof
Geschreven door

De vraag is natuurlijk wat je niet mag missen op Boulevard. Daarom vroegen we aan Nina Aalbers wat haar favoriete top 3 is. Dit zijn de niet te missen voorstellingen:

1: Imitation of life, de openings voorstelling, een heel ontroerende voorstelling uit Hongarije

[youtube:https://youtu.be/rTwx2mXycZo]

2: Hallo Dampkring van theater Artemis, waarin een kinderkoor volwassen toe zingt

3: Black Clouds van Fabrice Murgia uit België, over de donkere kanten van het internet

[youtube:https://youtu.be/EZMwOxeTKBE]


Parkeergarage

Opvallende locaties zijn er ook bij Festival Boulevard. Zo is er een voorstelling in de parkeergarage Sint Jan, op bedrijventerrein Beverspijken en op het platteland, tussen de maisvelden op de Wolfsdreef in Sint-Michielsgestel. Naar die voorstellingen rijden er pendelbussen.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.