Advertentie
Man schiet in huis van moeder in Geldrop en vlucht op scooter
2 november 2017 om 15:37 • Aangepast
14 oktober 2025 om 10:02
Een 37-jarige man heeft donderdagochtend met een vuurwapen in het huis van zijn moeder in Geldrop geschoten. Ook zou hij vernielingen hebben aangericht. De politie hield hem later in de omgeving aan. Hij was verward en mogelijk onder invloed van alcohol of drugs.
Zijn moeder was niet thuis toen hij schoot in het huis aan de Roerdomphof. Agenten vonden een patroonhuls in de woonkamer van het inmiddels lege huis. De man ging er ook vandoor.
Man ging er vandoor
De man is er op zijn scooter vandoor gegaan. In de Magdalenahof zou hij met het vuurwapen hebben staan zwaaien. Getuigen meldden dit bij de politie. Toen de agenten aankwamen, had hij het wapen niet meer vast.
De man is meegenomen naar het politiebureau en zit voorlopig vast. Omdat hij duidelijk verward gedrag vertoonde, worden er professionals ingeschakeld om te kijken of hij hulp nodig heeft.
Zijn vuurwapen is in de bosjes teruggevonden en in beslag genomen.
Advertentie
Advertentie
