Ontdek

Beveiliger krijgt vuistslag van zwerver op station Tilburg

11 november 2017 om 10:42 • Aangepast 20 november 2020 om 20:40

Een beveiligingsmedewerker is vrijdagavond hard in zijn gezicht geslagen bij station Tilburg. Een 34-jarige zwerver is aangehouden.

Profielfoto van de Bekker Peter
Geschreven door
de Bekker Peter

De beveiliger moet tijdens zijn surveillances vaak bedelende zwervers van het perron sturen en volgens de politie gaan de zwervers 'normaal al weg als hij aan komt lopen'.

Keiharde vuistslag
Vrijdagavond had de beveiliger onder andere een 34-jarige zwerver weggestuurd van het station, maar korte tijd later kwam die weer bedelen op het station. Hij verzocht de man daarop weer weg te gaan, maar die reageerde niet.

Toen de beveiliger met zachte dwang probeerde de man weg te krijgen, kreeg hij plotseling een keiharde vuistslag in zijn gezicht. Daarna rende de zwerver weg, maar korte tijd later kon hij alsnog worden aangehouden.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.