Advertentie
Bedreigde mannen vluchten 'voor hun leven' en bellen de politie vanuit bouwkeet
26 november 2017 om 10:10 • Aangepast
15 oktober 2025 om 07:37
Twee mannen zijn aangehouden omdat ze donderdag twee andere mannen in Goirle bedreigden met een mes. De slachtoffers waren aan het werk in de tuin van een huis aan de Boschrand. De verdachten zijn de bewoners van het huis. De aanleiding zou een ruzie over een betaling zijn.
De slachtoffers vluchtten na de bedreiging een bouwkeet in. Ze zeiden tegen de politie dat ze moesten rennen voor hun leven. Vanuit de bouwkeet belden de slachtoffers de politie.
Agenten hebben de verdachten die nog in het huis waren, aangehouden en vastgezet. De zaak wordt onderzocht.
Taser
In Oosterhout werden zaterdagmiddag drie mensen bedreigd met een taser, een soort stroomstootwapen. Twee mannen met bivakmutsen waren over de haag geklommen en eisten geld van de bewoner en twee bezoekers. De verdachten gingen er vervolgens vandoor via de Kwartelstraat.
Advertentie
Advertentie
