Doorrijder (24) die man in invalidenwagen aanreed aangehouden, alcohol in het spel
De politie heeft een bestuurder opgepakt in de zaak van de man (55) die zondagochtend vroeg in zijn invalidenwagen werd aangereden in Dinteloord. De verdachte is een man van 24 uit Hoeven. Bij zijn aanhouding is een blaastest afgenomen. Hieruit is volgens de politie gebleken dat hij te veel had gedronken.
De man uit Hoeven kon zondag worden aangehouden dankzij een tip. Het slachtoffer werd door de doorrijder op straat achtergelaten. Hij reed op zijn elektrische driewielerfiets op de Noordzeedijk tussen Stampersgat en Dinteloord toen hij werd aangereden. Voorbijgangers vonden hem daar om iets voor halfvijf zondagochtend.
LEES OOK: Nichtje slachtoffer doorrijder Dinteloord: 'Niet menselijk om iemand zo voor dood achter te laten'
Hij is zwaargewond naar het ziekenhuis in Rotterdam gebracht.
LEES OOK: Man in invalidenwagen aangereden en zwaargewond op straat achtergelaten
Het is volgens de politie niet duidelijk wanneer de aanrijding precies heeft plaatsgevonden en hoe lang de man dus op straat heeft gelegen.
Op de plek van het ongeluk vond de politie een spiegel van een Ford Focus in de kleur ‘moondust silver’ uit het bouwjaar 1998/1999. De politie ging vervolgens op zoek naar de auto en de bestuurder. Een tip leidde uiteindelijk naar de verdachte en de auto. De auto is in beslag genomen.
