Advertentie
N65 weer open na ongeluk bij Vught, motorrijder zwaargewond
15 juli 2018 om 12:47
nl
De N65 richting Tilburg was sinds zondagmiddag kwart over twaalf afgesloten bij Vught na een ongeluk bij de Kruishoeveweg. De weg is inmiddels weer open.
Het ging mis toen een auto met aanhanger - die vanuit de richting Tilburg kwam - de weg overstak om naar de Kruishoeveweg te gaan. Een auto - waarin drie vrouwen zaten - kon de auto met aanhanger niet meer ontwijken en botste er tegenaan. Deze vrouwen zijn naar een ziekenhuis in Den Bosch gebracht.
Een motorrijder botste vervolgens weer op deze auto.
Traumaheli
Vanwege de ernst van het ongeluk werd een traumaheli opgeroepen en arriveerden vier ambulances. De motorrijder is zwaargewond, maar volgens een ooggetuige niet in levensgevaar.
Omrijden
De N65 bleef dicht vanwege onderzoek en het opruimen van de brokstukken. Vanaf drie uur zondagmiddag is de weg richting Tilburg weer open. Verkeer naar Tilburg moest omrijden via de A2 en de A58.
Advertentie
Advertentie