Advertentie
Anna van der Breggen wint vrouwenkoers Boxmeer
30 juli 2018 om 19:05 • Aangepast
21 september 2025 om 01:09
Anna van der Breggen heeft maandag in Boxmeer de dernykoers voor vrouwen gewonnen. Boxmeer is traditiegetrouw de eerste wedstrijd na de Tour de France. Chantal Blaak werd tweede en Marianne Vos derde.
Later maandagavond komen de mannen aan de start. De organisatie van ‘Daags na de Tour’ heeft hard gewerkt om de toppers naar Boxmeer te halen. Alle inspanningen hebben hun vruchten afgeworpen, want het deelnemersveld dat om 20.15 uur op de pedalen gaat staan, bestaat uit bijna alle Nederlandse kopstukken.
En dus zijn de nummers twee en vijf van de Tour, Tom Dumoulin en Steven Kruijswijk, vanzelfsprekend van de partij, maar ook renners als Laurens ten Dam Dylan Groenewegen, Bauke Mollema, de afzwaaiende Bram Tankink, Wout Poels en Koen de Kort uit Liempde.
LEES OOK: Deze toppers van de Tour de France komen weer naar Boxmeer voor Daags na de Tour [VIDEO]
Advertentie
Advertentie
