Ontdek

Automobilist gewond na crash in tunnel

• Aangepast

Een automobilist is woensdagochtend tegen een betonnen pilaar gebotst in de Elisabethtunnel in het centrum van Eindhoven. De bestuurder raakte gewond en is naar het ziekenhuis gebracht. Een taxichauffeur heeft de automobilist waarschijnlijk nog gesproken na het ongeluk. De politie is naar hem op zoek.

Profielfoto van Maaike Cnossen
Geschreven door
Maaike Cnossen

De voorkant van het voertuig zit helemaal in elkaar. Na de botsing is de auto dwars over de weg komen te staan. Verkeer kon er niet langs en daarom werd de Elisabethtunnel tijdelijk afgesloten.

Bij het ongeluk waren geen andere voertuigen betrokken. Getuigen hebben aan de politie verteld dat een taxichauffeur het slachtoffer heeft gesproken. De politie wil contact met hem om meer over het ongeluk te weten te komen.

 

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!