Neem vandaag je paraplu mee naar de carnavalsoptocht, maar maandag het wordt beter

3 maart 2019 om 10:19
nl
De carnavalsoptochten die maandag gepland staan, lijken te ontsnappen aan de harde windstoten die worden voorspeld. De wind neemt richting de maandagmiddag af en we krijgen dan waarschijnlijk ook de zon te zien. Maar wie deze zondag op pad gaat, kan nog wel beter een paraplu meenemen.
Profielfoto van Peter de Bekker
Geschreven door

"Helemaal droog wordt het deze zondag niet", vertelt Dorien Bouwman van Weer.nl. "Het blijft bewolkt, er blijven af en toe wat druppels vallen - we gaan naar een millimeter of tien - maar zondagmiddag valt er beduidend minder dan deze ochtend."

Flink wat wind

Het waait wel aardig. "Die wind gaat zondagavond nog wat aantrekken, maar dan is het wel een stuk droger. Het is ook niet koud. Het wordt deze zondag een graad of dertien. Dat is misschien een schrale troost."

Wachten op privacy instellingen...

In de loop van de nacht komen er wat nieuwe buitjes aan. "Het gaat dan nog iets harder waaien. Maandagochtend kan er echt flink wat wind staan. Ook dan valt er af en toe een bui. Maar in de loop van de ochtend lijkt dit een stuk minder te worden. Dan wordt het echt even droog. We krijgen misschien ook wel wat zon te zien. Maandagmiddag ziet het er aardig uit. Het is dan wel ietsje frisser dan zondag, maar nog steeds een graad of tien. Best aangenaam."

Drie zonuren

Dinsdag komt er volgens Bouwman 'misschien nog heel enkel buitje voorbij'. "Maar dat zal niet zo heel veel voorstellen. Dan is er best wel wat ruimte voor de zon. Drie zonuren zie ik. Dat is best aardig. En helemaal niet zoveel regen."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!