Man (23) loopt flinke hoofdwond op bij vechtpartij in centrum Breda

28 juli 2019 om 10:58
nl
Een 23-jarige man uit Breda is in de nacht van zaterdag op zondag in het centrum van zijn woonplaats geslagen en tegen zijn hoofd geschopt. Dit gebeurde op de Haven. Het slachtoffer liep een flinke hoofdwond op. Hij moest hiervoor worden behandeld in de ambulance. Voor de vechtpartij zijn twee verdachten aangehouden.
Profielfoto van Sandra Kagie
Geschreven door

De politie kreeg rond vier uur de melding dat er op de Haven een vechtpartij gaande was. Een 19-jarige man uit Breda werd na tips van omstanders als verdachte aangehouden. Hij had volgens de politie bloedvegen op zijn jas. Hij zou in een café met een glas hebben gegooid het slachtoffer daarna buiten hebben geslagen.

Een 20-jarige man uit Breda werd na de vechtpartij door beveiligers overgedragen aan de politie. Hij zou de man van 23 hebben geschopt toen hij op de grond lag.

Nog twee arrestaties
Op de Haven werd om tien over vier ook een man van 23 uit Breda aangehouden. Hij zou een vrouw van 32 hebben geslagen.

Op een andere plek in het uitgaanscentrum van Breda werd om iets voor halfdrie nog een vierde arrestatie verricht. Een 22-jarige man uit Breda werd aangehouden voor het verstoren van de openbare orde.

Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.