VIDEO

A2 bij Eindhoven uren dicht na ongeluk bij knooppunt Ekkersweijer

15 mei 2020 om 07:41 • Aangepast 22 mei 2020 om 09:44
nl
De A2 bij Eindhoven was vrijdagochtend urenlang volledig afgesloten na een ongeluk dat rond halfacht gebeurde bij knooppunt Ekkersweijer. Er stond om acht uur zes kilometer file vanaf Boxtel, goed voor een uur vertraging.
Profielfoto van Peter de Bekker
Geschreven door

Tot halftien kon het verkeer de plaats van het ongeluk alleen passeren via de vluchtstrook. Verkeer richting Eindhoven kreeg daarom het advies om te rijden via Tilburg. Dit kon door de A65 en de A58 te nemen. Rond halftien werden twee rijstroken van de A2 weer vrijgegeven en om halfelf was de hele weg weer te gebruiken.

Het ongeluk veroorzaakte een ravage op de A2 (foto: Arno van der Linden/SQ Vision).
Het ongeluk veroorzaakte een ravage op de A2 (foto: Arno van der Linden/SQ Vision).

Stoeptegels
Op het punt waar de A2 zich splitst richting Best en Eindhoven, kantelde rond halfacht een bestelbus met een aanhangwagen. "Die aanhangwagen was geladen met stoeptegels en die lagen verspreid over de eerste twee rijstroken", vertelde een woordvoerder van Rijkswaterstaat. "De bus en de aanhangwagen lagen op de twee andere rijstroken."

Bij het ongeluk - waar geen ander verkeer bij betrokken was - raakte niemand gewond.

De stoeptegels belandden op twee rijstroken (foto: Arno van der Linden/SQ Vision).
De stoeptegels belandden op twee rijstroken (foto: Arno van der Linden/SQ Vision).
Wachten op privacy instellingen...

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!